Куплатон® – препарат выбора в лечении метеоризма и кишечных колик у детей

Юрий Марушко доктор медицинских наук, профессор

Сьогодні патологія шлунково-кишкового тракту у дітей посідає друге місце в структурі загальної захворюваності після хвороб органів дихання. Саме тому в педіатричній практиці існує нагальна потреба в застосуванні препаратів для симптоматичного лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту. Аналіз результатів дослідження показав, що препарат КУПЛАТОН® є ефективним засобом в терапії метеоризму практично у всіх обстежуваних дітей. Визначено, що у більшості пацієнтів препарат починав діяти через 10-15 хвилин. Після його прийому поступово припинявся плач, судомне підтягування і притискання ніг, зникало здуття живота.
За результатами досліджень встановлено, що позитивний результат отримано у всіх 100% пацієнтів з аліментарним і у 86,7% з дисбіотичним метеоризмом.
КУПЛАТОН® ефективний у комплексному лікуванні різних видів метеоризму і кишкових колік у дітей, добре засвоюється і не має побічної дії. Препарат добре переноситься усіма пацієнтами, є безпечним лікарським засобом і може широко використовуватись у практичній медицині.

Узнать больше